Skontaktuj się z nami:
793 382 556
Jesteś tutaj: Aktualności / Agora planuje kolejne kanały telewizyjne

Agora planuje kolejne kanały telewizyjne

Grupa Agora chce powiększyć swoje telewizyjne portfolio. Po szykującej się do startu kulturalno-rozrywkowej stacji TV Zone, telewizji kontentowo-reklamowej CityINFOtv i kanale Stopklatka TV (Stopklatka TV HD), który jest wspólnym projektem Agory i Kino Polska TV, spółka planuje kolejne stacje. Mogłyby one trafić do ósmego multipleksu (MUX 8) naziemnej telewizji cyfrowej (NTC). – Z satysfakcją odnotowaliśmy zmianę stanowiska KRRiT, bo wierzymy, że jest jeszcze na rynku miejsce na nowe naziemne kanały, a my możemy mieć atrakcyjne pomysły w tym zakresie. Jesteśmy zainteresowani rozwijaniem się w tym kierunku, ale na razie nie znamy nawet warunków konkursu na nowe stacje, bo jeszcze ich nie ma. Przeanalizujemy je, kiedy się pojawią – powiedział cytowany przez serwis rpkom.pl Bartosz Hojka, prezes Agory.

Przypomnijmy, iż według ostatnich propozycji Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji (KRRiT), w MUX 8 mają znaleźć się zarówno kanały TVP jak i nadawców komercyjnych. Agora jest jednym z kilkunastu podmiotów, które wyrażają zainteresowanie ósmym multipleksem.

Agora jest m.in. wydawcą dzienników „Gazeta Wyborcza”, „Metro”, czasopism „Wysokie Obcasy Extra”, „Magnolia”, „Avanti”, „Logo”, „Świat motocykli” czy „Dziecko”, nadawcą stacji radiowych Tok FM, Złote Przeboje, Rock Radio, telewizji kontentowo-reklamowej CityINFOtv, wydawcą różnych serwisów internetowych. Do grupy należą także udziały w spółce AMS zajmującej się reklamą zewnętrzną. Agora, wraz z Kino Polska TV, jest też udziałowcem w spółce będącej nadawcą kanału Stopklatka TV, który dostępny jest w przekazie satelitarnym, kablowym i bezpłatnie, w ramach naziemnej telewizji cyfrowej (MUX 1).

źródło: satelitarne.tv

Aktualności

Emitel, operator multipleksów naziemnej telewizji cyfrowej, przypomina o zmianach, które w 2022 roku dotkną odbiorców tej drogi dystrybucji sygnału telewizyjnego.

Instalacja zestawu antenowego w Bełchatowie.

Korzystaj z szybkiego Internetu dzięki tooway

Miło nam poinformować że we współpracy z firmą europasat z Warszawy jako jedyn z głównych dystrybutorów internetu satelitarnego Tooway, mamy przyjemność świadczyć usługi instalacyjne zestawów do internetu Tooway. Zachęcam do małego artukułu na temat samej usługi oraz technologii, wiele informacji można usyskać także u naszych instalatorów. Poniżej podajemy link do strony firmy europasat gdzie mozna się bardzo dużo dowiedzieć o możliwościach tego internetu, pakietach i kosztach z tym związanych. Firma MasterSat świadczy usługi instalacji zestawów tooway na terenie woj. śląskiego, podpisując umowe z europasat macie Państwo zapewniony od nas montaż GRATIS!

Taką jakość ma dzisiejszy monitoring, obraz FullHD na kamerach IP w naprawdę przyzwoitej cenie w stosunku do poprzednich lat. Zobacz naszą instalacje na stawach rybnych w Michałowie koło Secemina


Wszystkie prawa zastrzeżone. MASTERSAT