Skontaktuj się z nami:
793 382 556
Jesteś tutaj: Aktualności / Discovery Science HD zadebiutuje w Polsce

Discovery Science HD zadebiutuje w Polsce

Discovery Science HDKolejny kanał z portfolio Discovery Networks CEEMEA w Polsce będzie dostępny w wysokiej rozdzielczości. Dodanie Discovery Science HD do swojej oferty zapowiedziała sieć kablowa Elsat. Kanał ma pojawić się w pakietach operatora w styczniu 2015 roku. Na razie nie wiadomo, gdzie jeszcze stacja będzie dostępna. Dodajmy, iż Discovery Science to obok Discovery Historia jedyne kanały w portfolio nadawcy, które nie mają na naszym rynku swoich odpowiedników w HD. Przypomnijmy, iż nadawca planował, by całe jego portfolio w Polsce było nadawane w wysokiej rozdzielczości do końca 2014 roku.

Discovery Science to kanał prezentujący filmy dokumentalne. Stacja w standardowej rozdzielczości dostępna jest w pakietach platform satelitarnych Cyfrowy Polsat, nc+ i Orange TV oraz wybranych sieci kablowych i IPTV. Kanał na polskim rynku jest obecny od 1999 roku (początkowo jako Discovery Sci-Trek).

W portfolio Discovery w Polsce znajdziemy obecnie takie kanały jak: Discovery Channel (Discovery Channel HD), TLC (TLC HD), ID (ID HD), Discovery Historia, Discovery Turbo Xtra (Discovery Turbo Xtra HD), Discovery Science, Animal Planet, Animal Planet HD, Eurosport (Eurosport HD) i Eurosport 2 (Eurosport 2 HD).

źródło: satkurier.pl

Aktualności

Emitel, operator multipleksów naziemnej telewizji cyfrowej, przypomina o zmianach, które w 2022 roku dotkną odbiorców tej drogi dystrybucji sygnału telewizyjnego.

Instalacja zestawu antenowego w Bełchatowie.

Korzystaj z szybkiego Internetu dzięki tooway

Miło nam poinformować że we współpracy z firmą europasat z Warszawy jako jedyn z głównych dystrybutorów internetu satelitarnego Tooway, mamy przyjemność świadczyć usługi instalacyjne zestawów do internetu Tooway. Zachęcam do małego artukułu na temat samej usługi oraz technologii, wiele informacji można usyskać także u naszych instalatorów. Poniżej podajemy link do strony firmy europasat gdzie mozna się bardzo dużo dowiedzieć o możliwościach tego internetu, pakietach i kosztach z tym związanych. Firma MasterSat świadczy usługi instalacji zestawów tooway na terenie woj. śląskiego, podpisując umowe z europasat macie Państwo zapewniony od nas montaż GRATIS!

Taką jakość ma dzisiejszy monitoring, obraz FullHD na kamerach IP w naprawdę przyzwoitej cenie w stosunku do poprzednich lat. Zobacz naszą instalacje na stawach rybnych w Michałowie koło Secemina


Wszystkie prawa zastrzeżone. MASTERSAT