Skontaktuj się z nami:
793 382 556
Jesteś tutaj: Aktualności / Kanał Discovery Life zastąpił Animal Planet SD w Polsce

Kanał Discovery Life zastąpił Animal Planet SD w Polsce

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, 1 lutego br. Discovery Networks CEEMEA dokonało zmian w swoim portfolio na polskim rynku. Obecny już w naszym kraju kanał Animal Planet zmienił się w Discovery Life (logo zmienia się – przez moment jest Animal  Planet, przez moment Discovery Life). Nowa stacja jest dostępna u wszystkich dotychczasowych operatorów, którzy mieli w ofertach Animal Planet. Mogą ją więc odbierać abonenci platform Cyfrowy Polsat, nc+ i Orange TV oraz wybranych sieci kablowych i IPTV. Dodajmy, iż Animal Planet HD dostępny jest w dotychczasowej formule.

W ofercie Discovery Life widzowie znajdą filmy i seriale fabularne („Czarodziejki”, „Elementary”) oraz programy rozrywkowe i dokumentalne („Matka czy nastolatka”, „Mistrzyni makijażu”, „Smak zwycięstwa”, „Kulinarne krańce świata”, „Kot z piekła rodem”).

Parametry techniczne:
Eutelsat Hot Bird 13C (13,0°E)
tp. 15 (11,488 GHz, pol. H, SR: 27500, FEC: 5/6; DVB-S/QPSK)

ID: DISCOVERY LIFE
PID V: 361 (MPEG-2/SD)
PID A: 384 (pol), 385 (eng)
PID PCR: 361
SID: 5122
PID PMT: 1022
Provider: nc+
Kodowanie: Nagra MA (S4/N3 – nc+, N3 – Cyfrowy Polsat), Conax (nc+), Viaccess PC 3.0 (Orange)

Animal Planet zadebiutował w Polsce w 1997 roku. W 2009 roku uruchomiono ten kanał na polskim rynku w wysokiej rozdzielczości (Animal Planet HD). Wersje SD i HD miały różne ramówki.

W portfolio Discovery w Polsce znajdziemy obecnie takie kanały jak: Discovery Channel (Discovery Channel HD), TLC (TLC HD), ID (ID HD), Discovery Historia, Discovery Turbo Xtra (Discovery Turbo Xtra HD), Discovery Science, Discovery Life, Animal Planet HD, Eurosport (Eurosport HD) i Eurosport 2 (Eurosport 2 HD). W 2015 roku nadawca planuje także start kanału Discovery Science HD. Według pojawiających się doniesień, w planach są także kanały DMAX i Eurosport Polska.

źródło: satkurier.pl

Aktualności

Emitel, operator multipleksów naziemnej telewizji cyfrowej, przypomina o zmianach, które w 2022 roku dotkną odbiorców tej drogi dystrybucji sygnału telewizyjnego.

Instalacja zestawu antenowego w Bełchatowie.

Korzystaj z szybkiego Internetu dzięki tooway

Miło nam poinformować że we współpracy z firmą europasat z Warszawy jako jedyn z głównych dystrybutorów internetu satelitarnego Tooway, mamy przyjemność świadczyć usługi instalacyjne zestawów do internetu Tooway. Zachęcam do małego artukułu na temat samej usługi oraz technologii, wiele informacji można usyskać także u naszych instalatorów. Poniżej podajemy link do strony firmy europasat gdzie mozna się bardzo dużo dowiedzieć o możliwościach tego internetu, pakietach i kosztach z tym związanych. Firma MasterSat świadczy usługi instalacji zestawów tooway na terenie woj. śląskiego, podpisując umowe z europasat macie Państwo zapewniony od nas montaż GRATIS!

Taką jakość ma dzisiejszy monitoring, obraz FullHD na kamerach IP w naprawdę przyzwoitej cenie w stosunku do poprzednich lat. Zobacz naszą instalacje na stawach rybnych w Michałowie koło Secemina


Wszystkie prawa zastrzeżone. MASTERSAT