Skontaktuj się z nami:
793 382 556
Jesteś tutaj: Aktualności / Nowa odsłona kanału Boomerang

Nowa odsłona kanału Boomerang

Turner Broadcasting System Poland pokazał odświeżony wizerunek kanału Boomerang. Polska jest kolejnym krajem, który wprowadził globalną strategię rebrandingu popularnego kanału dla dzieci. Oprócz nowego logo, nawiązującego stylistyką do logotypu Cartoon Network, fani będą mogli korzystać z nowej strony internetowej i cieszyć się rozrywką z bohaterami legendarnych kreskówek. W 2015 roku na widzów będą czekać premierowe odcinki kultowych seriali, jak również nowości, takie jak: „Inspektor Gadżet”, „Jaś Fasola”, „Kumple z dżungli”, „Be Cool Scooby-Doo”, „Wabbit!” czy „Robin Hood”.

Zgodnie ze wcześniejszymi zapowiedziami – kolejnym rynkiem, który przedstawił swoim widzom nową odsłonę kanału Boomerang jest Polska. Podstawowym założeniem wprowadzonych zmian jest ujednolicenie na wszystkich rynkach portfolio kanałów dla dzieci oferowanych przez Turner Broadcasting System. W ramach rebrandingu metamorfozę przeszło logo Boomeranga, które wcześniej charakteryzowało się miękką kresą i niebieskim kolorem. W nowej odsłonie logo nawiązuje wyglądem do kanału Cartoon Network.

Nowa odsłona naszego drugiego flagowego kanału odzwierciedla współczesny charakter stacji. Zmianie uległ nie tylko logotyp, ale odświeżyliśmy także nasze platformy internetowe i mobilne, które dla widzów są ważnym źródłem informacji na temat seriali i bohaterów. Dodatkowo dla fanów Boomeranga przygotowaliśmy szereg premier, które pojawią się w 2015 roku. Wierzę, że sprawimy tym dużą radość zarówno mniejszym jak i większym widzom naszych seriali – powiedziała Małgorzata Chapman, Senior Director – Creative, Production, PR & Marketing – Germany, Austria, Switzerland, Benelux, CEE & Russia.

Na nowej stronie internetowej Boomaranga każdy znajdzie coś dla siebie. Dostępne są ciekawe gry, zabawy oraz materiały, dzięki którym starsi fani Boomeranga wejdą w magiczny świat kultowych bohaterów, takich jak: Kaczor Daffy, Elmer, Sylwester czy Flinstonowie. Młodszym widzom udostępniono dopasowane do ich wieku gry z przebojowymi bohaterami znanych kreskówek np. Tom i Jerry, Zwariowane melodie, Scooby-Doo czy Królik Bugs.

Nowy Boomerang będzie czerpał z zasobów jednej z największych na świecie bibliotek animacji, w której składzie znajdują się produkcje Warner Bros., Hanna-Barbera, Cartoon Network i MGM. Obok znanych i popularnych seriali takich jak: Tom i Jerry, Zwariowane Melodie, Garfield i Scooby-Doo, w ramówce stacji znajdą się współczesne produkcje innych wytwórni z całego świata.

źródło: satkurier.pl

Aktualności

Emitel, operator multipleksów naziemnej telewizji cyfrowej, przypomina o zmianach, które w 2022 roku dotkną odbiorców tej drogi dystrybucji sygnału telewizyjnego.

Instalacja zestawu antenowego w Bełchatowie.

Korzystaj z szybkiego Internetu dzięki tooway

Miło nam poinformować że we współpracy z firmą europasat z Warszawy jako jedyn z głównych dystrybutorów internetu satelitarnego Tooway, mamy przyjemność świadczyć usługi instalacyjne zestawów do internetu Tooway. Zachęcam do małego artukułu na temat samej usługi oraz technologii, wiele informacji można usyskać także u naszych instalatorów. Poniżej podajemy link do strony firmy europasat gdzie mozna się bardzo dużo dowiedzieć o możliwościach tego internetu, pakietach i kosztach z tym związanych. Firma MasterSat świadczy usługi instalacji zestawów tooway na terenie woj. śląskiego, podpisując umowe z europasat macie Państwo zapewniony od nas montaż GRATIS!

Taką jakość ma dzisiejszy monitoring, obraz FullHD na kamerach IP w naprawdę przyzwoitej cenie w stosunku do poprzednich lat. Zobacz naszą instalacje na stawach rybnych w Michałowie koło Secemina


Wszystkie prawa zastrzeżone. MASTERSAT