Skontaktuj się z nami:
793 382 556
Jesteś tutaj: Aktualności / TVN Fabuła – koncesja przyznana

TVN Fabuła – koncesja przyznana

Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji podjęła we wtorek uchwałę w sprawie przyznania koncesji satelitarnej dla stacji TVN Fabuła.  

TVN Fabuła ma być kanałem emitującym seriale z oferty TVN, a także filmy. Emilia Ordon, rzecznik prasowa Grupy TVN, informuje Wirtualnemedia.pl, że trwają prace nad tym kanałem, ale nie podaje, kiedy może zostać uruchomiony. Ordon potwierdza, że prowadzone są też prace nad kanałem lifestylowym TVN Sportive oraz stacją TVN Activ. Ta ostatnia ma zastąpić TVN Meteo poszerzając jego ofertę programową. W portfolio Grupy TVN są obecnie trzy stacje naziemne TVN, TVN7, TTV, kanały satelitarne iTVN, TVN24, TVN24 Biznes i Świat, TVN Meteo, TVN Turbo, TVN Style i Telezakupy Mango 24 oraz lokalna stacja NTL Radomsko. TVN jest także w 32 proc. właścicielem spółki ITI Neovision, właściciela platformy nc+ i nadawcy kanałów tematycznych.

źródło: satelitarne.tv

 

Aktualności

Emitel, operator multipleksów naziemnej telewizji cyfrowej, przypomina o zmianach, które w 2022 roku dotkną odbiorców tej drogi dystrybucji sygnału telewizyjnego.

Instalacja zestawu antenowego w Bełchatowie.

Korzystaj z szybkiego Internetu dzięki tooway

Miło nam poinformować że we współpracy z firmą europasat z Warszawy jako jedyn z głównych dystrybutorów internetu satelitarnego Tooway, mamy przyjemność świadczyć usługi instalacyjne zestawów do internetu Tooway. Zachęcam do małego artukułu na temat samej usługi oraz technologii, wiele informacji można usyskać także u naszych instalatorów. Poniżej podajemy link do strony firmy europasat gdzie mozna się bardzo dużo dowiedzieć o możliwościach tego internetu, pakietach i kosztach z tym związanych. Firma MasterSat świadczy usługi instalacji zestawów tooway na terenie woj. śląskiego, podpisując umowe z europasat macie Państwo zapewniony od nas montaż GRATIS!

Taką jakość ma dzisiejszy monitoring, obraz FullHD na kamerach IP w naprawdę przyzwoitej cenie w stosunku do poprzednich lat. Zobacz naszą instalacje na stawach rybnych w Michałowie koło Secemina


Wszystkie prawa zastrzeżone. MASTERSAT