Skontaktuj się z nami:
793 382 556
Jesteś tutaj: Aktualności / Telewizja Puls uruchamia PULS 2 HD

Telewizja Puls uruchamia PULS 2 HD

Puls 2 HDW poniedziałek, 23 lutego br. Telewizja Puls rozpocznie nadawanie kanału PULS 2 HD. W pierwszym etapie kanał trafi do oferty największych operatorów kablowych w Polsce, takich jak Vectra i Inea. PULS 2 HD będzie emitował ten sam program, co w wersji SD. Kanał będzie nadawany w standardowej dla polskiego rynku rozdzielczości 1080i.

Bardzo cieszymy się z tego, że w niecałe pół roku po uruchomieniu kanału TV Puls HD możemy uruchomić PULS 2 w wysokiej rozdzielczości. Start PULS 2 HD to kolejny dowód na to, że bardzo dynamicznie się rozwijamy i spełniamy wysokie oczekiwania naszych widzów – mówi Dariusz Dąbski, prezes Telewizji Puls sp. z o.o., nadawcy kanałów PULS 2 i PULS 2 HD.

PULS 2 HD w najbliższym czasie znajdzie się w ofercie największych operatorów kablowych w Polsce, takich jak Vectra i Inea. Dystrybucja kanału będzie stopniowo poszerzana o kolejnych operatorów kablowych.

PULS 2 to kanał o profilu ogólnym. W ofercie stacji znajdziemy bajki, programy familijne, filmy, seriale, dokumenty i programy rozrywkowe. Nadawcą kanału jest Telewizja Puls. PULS 2 nadaje od 19 lipca 2012 roku. Stacja dostępna jest bezpłatnie w drugim multipleksie (MUX 2) naziemnej telewizji cyfrowej (NTC), a także znajduje się w pakietach platform satelitarnych nc+ i Orange TV oraz wybranych operatorów kablowych i IPTV.

Ostatni tydzień 9-15 lutego 2015 był rekordowym w historii PULS 2: udział kanału w rynku wyniósł 2,19 proc. (SHR, 16-49), dzięki czemu PULS 2 znalazł się na dziewiątym miejscu w Polsce, plasując się tuż za TVN24 (dane za Telewizją Puls).

Od 2 września 2014 roku nadaje już TV Puls HD. Nadawca informował wtedy, iż nie planuje na razie startu PULSU 2 HD. Obecnie TV Puls HD ten znajduje się w ofercie ponad 30 operatorów kablowych, w tym UPC Polska (na pozycji EPG/LCN – 118.), Vectra (119.) i Toya (40). Od 26 lutego 2015 roku TV Puls HD wejdzie do oferty sieci kablowej Inea.

W portfolio Telewizji Puls są obecnie takie kanały jak TV Puls (TV Puls HD) i PULS 2 (PULS 2 HD).

źródło: satkurier.pl

 

Aktualności

Emitel, operator multipleksów naziemnej telewizji cyfrowej, przypomina o zmianach, które w 2022 roku dotkną odbiorców tej drogi dystrybucji sygnału telewizyjnego.

Instalacja zestawu antenowego w Bełchatowie.

Korzystaj z szybkiego Internetu dzięki tooway

Miło nam poinformować że we współpracy z firmą europasat z Warszawy jako jedyn z głównych dystrybutorów internetu satelitarnego Tooway, mamy przyjemność świadczyć usługi instalacyjne zestawów do internetu Tooway. Zachęcam do małego artukułu na temat samej usługi oraz technologii, wiele informacji można usyskać także u naszych instalatorów. Poniżej podajemy link do strony firmy europasat gdzie mozna się bardzo dużo dowiedzieć o możliwościach tego internetu, pakietach i kosztach z tym związanych. Firma MasterSat świadczy usługi instalacji zestawów tooway na terenie woj. śląskiego, podpisując umowe z europasat macie Państwo zapewniony od nas montaż GRATIS!

Taką jakość ma dzisiejszy monitoring, obraz FullHD na kamerach IP w naprawdę przyzwoitej cenie w stosunku do poprzednich lat. Zobacz naszą instalacje na stawach rybnych w Michałowie koło Secemina


Wszystkie prawa zastrzeżone. MASTERSAT