Skontaktuj się z nami:
793 382 556
Jesteś tutaj: Aktualności / NTL Radomsko niekodowany na 13°E

NTL Radomsko niekodowany na 13°E

W niedzielę 14 czerwca w godzinach porannych na satelicie udostępniono przekaz regionalnego kanału NTL Radomsko. Stacja pojawiła się w miejscu serwisu testowego identyfikowanego jako Test7 na jednym z transponderów Grupy ITI. Przekaz jest niekodowany, choć wyszukuje się z identyfikatorem systemu Conax.

Jeszcze w marcu br. nadawca zapowiadał, że chce pojawić się na satelicie, a w maju Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji rozszerzyła koncesję NTL Radomsko o emisję w przekazie satelitarnym.

Dotychczas program NTL Radomsko mogli oglądać bezpłatnie wyłącznie odbiorcy naziemnego multipleksu lokalnego (MUX L3) w okręgu radomszczańsko-częstochowskim oraz abonenci wybranych sieci kablowych i IPTV. Teraz za sprawą niekodowanej dystrybucji satelitarnej przekaz jest dostępny w Polsce i całej Europie dla posiadaczy odbiorników DVB-S2.

Parametry techniczne:
Eutelsat Hot Bird 13C (13,0°E)
tp. 16 (11,508 GHz, pol. V, SR: 27500, FEC: 3/4; DVB-S2/8PSK)

ID: NTL
PID V: 528 (MPEG-4/SD)
PID A: 760 (pol)
PID PCR: 528
SID: 15817
PID PMT: 46
Provider: TVN
Kodowanie: brak
Jakość obrazu: 720×576, 16:9, ok. 1,44 Mbit/s
Jakość dźwięku: 192 kbit/s, MPEG stereo

Strona domowa kanału

Aktualizacja
Usunięto zbędny CAID systemu Conax.

źródło: satkurier.pl

Aktualności

Emitel, operator multipleksów naziemnej telewizji cyfrowej, przypomina o zmianach, które w 2022 roku dotkną odbiorców tej drogi dystrybucji sygnału telewizyjnego.

Instalacja zestawu antenowego w Bełchatowie.

Korzystaj z szybkiego Internetu dzięki tooway

Miło nam poinformować że we współpracy z firmą europasat z Warszawy jako jedyn z głównych dystrybutorów internetu satelitarnego Tooway, mamy przyjemność świadczyć usługi instalacyjne zestawów do internetu Tooway. Zachęcam do małego artukułu na temat samej usługi oraz technologii, wiele informacji można usyskać także u naszych instalatorów. Poniżej podajemy link do strony firmy europasat gdzie mozna się bardzo dużo dowiedzieć o możliwościach tego internetu, pakietach i kosztach z tym związanych. Firma MasterSat świadczy usługi instalacji zestawów tooway na terenie woj. śląskiego, podpisując umowe z europasat macie Państwo zapewniony od nas montaż GRATIS!

Taką jakość ma dzisiejszy monitoring, obraz FullHD na kamerach IP w naprawdę przyzwoitej cenie w stosunku do poprzednich lat. Zobacz naszą instalacje na stawach rybnych w Michałowie koło Secemina


Wszystkie prawa zastrzeżone. MASTERSAT