Skontaktuj się z nami:
793 382 556
Jesteś tutaj: Realizacje / Masz kiepski zasięg telefonu komórkowego ?

Masz kiepski zasięg telefonu komórkowego ?

Przedstawiona na zdjeciach instalaca została wykonana pod Radomskiem konkretnie w miejscowoścy Łagiewniki, miejscowość mała i problematyczna jeśli chodzi o zasięg a do tego grube mury domu i porozmawiac nie idzie. Rozwiązaniem są wzmacniacze GSM marki SIGNAL, to już kolejna instalacja tego typu urządzenie przez naszą firmę i po raz kolejny rozwiązuje problem w 100 %

Kilka słów o samym urządzeniu:


Repeater Signal GSM-505 A6775 służy do wzmocnienia sygnału GSM i wprowadzeniu go do wewnątrz pomieszczeń. Urządzenie doskonale nadaję się do miejsc gdzie sygnał GSM jest na tyle słaby, że prowadzenie rozmów przez telefon komórkowy jest niemożliwy. Przykładem może być miejsce położone daleko od nadajnika lub budynek z grubymi murami, piwnicami użytkowymi (kawiarnie) lub nowoczesnymi oknami których szyby kryte są związkami metalicznymi.
 
Wzmacniacz (repeater) SIGNAL GSM-505 jest urządzeniem konsumenckim wzmacniającym pełny zakres GSM+EGSM, spełniającym wymogi dyrektywy RED 2014/53/EU oraz normy ETSI 303 609. Urządzenie posiada deklarację CE.

 


Wszystkie prawa zastrzeżone. MASTERSAT