Skontaktuj się z nami:
793 382 556
Jesteś tutaj: Aktualności / Internet Przez Satelite ? To możliwe, u nas Montaż masz GRATIS!!!

Internet Przez Satelite ? To możliwe, u nas Montaż masz GRATIS!!!

Korzystaj z szybkiego Internetu dzięki tooway

montre szybki
Szybki Internet prosto do Twojego domu

tooway, usługa świadczona w sprawdzonej technologii satelitarnej, to szybki Internet bezpośrednio do Twojego domu. tooway oferuje stały szerokopasmowy dostęp do Internetu zapewniając 300 razy szybszy transfer danych niż tradycyjne łącza telefoniczne. tooway sprosta wszystkim Twoim potrzebom, zarówno w zakresie przeglądania stron internetowych, obsługi poczty elektronicznej, pobierania plików muzycznych i filmów. Szybkość pobierania danych do 22 Mb/s (download), a wysyłania do 6 Mb/s (upload) gwarantuje błyskawiczne ładowanie stron – nigdy więcej nużącego czekania! tooway, dzięki wykorzystaniu najnowocześniejszych technologii, spełni wszystkie Twoje wymagania co do komfortowego korzystania z niezawodnego Internetu.

ampoule2 dla każdego
Elastyczna oferta dostosowana do Twojego budżetu

tooway oferuje dostęp do szybkiego Internetu już od 89 zł miesięcznie! Szybkość transmisji jest niemal 300-krotnie wyższa od możliwości tradycyjnych sieci telefonicznych, przy jednoczesnym zachowaniu jakości i ceny porównywalnych z technologią ADSL. Niezależnie od tego czy potrzebujesz Internetu dla siebie, swojej rodziny, czy wykorzystujesz go do pracy – w naszej ofercie bez trudu znajdziesz pakiet idealnie dopasowany do Twoich potrzeb. Zawsze w wyjątkowo konkurencyjnej i stałej cenie. W ramach usługi można też skorzystać z oferty dodatkowej: Twój dystrybutor zaproponuje Ci telewizję satelitarną odbieraną z tej samej anteny, telefonię internetową (VoIP) oraz możliwość tworzenia domowych sieci bezprzewodowych, co umożliwi korzystanie z Internetu w całym domu, bez konieczności stosowania dodatkowego okablowania.

Więcej informacji na ten temat możesz uzyskać u naszego dystrybutora tooway oto link:

https://europasat.pl/internet-satelitarny/?infinity=ict2~net~gaw~ar~241087673692~kw~tooway~mt~p~cmp~Europasat~ag~Tooway&gclid=EAIaIQobChMIoevO4vDw2AIVDhIbCh1hxw7eEAAYASAAEgLqBvD_BwE

carte wszędzie
Zasięg gwarantowany w całej Polsce i na terytorium Europy

Usługa dostępna jest w całej Polsce i na terytorium Europy – z zachowaniem tej samej wysokiej jakości w każdym miejscu. Jeżeli mieszkasz poza miastem, nie musisz już dodatkowo płacić za podłączenie Twojego domu do Sieci. Zapomnij o dłużącym się oczekiwaniu na spełnienie obietnic o zbudowaniu w Twojej okolicy nowoczesnej infrastruktury – usługa tooway realizowana jest za pośrednictwem satelity, dlatego jest dostępna od ręki i dla każdego.

prise od zaraz
Wystarczy podłączyć modem satelitarny do komputera, by połączyć się z Internetem!

Uruchomienie usługi tooway jest niezwykle proste. Wystarczy podłączyć modem satelitarny do komputera i zainstalować niewielką zewnętrzną antenę satelitarną. Firma Mastersat z Częstochowy świadczy usługi montażowe zestawów tooway. Podpisując umowe z firmą europasat instalacje wykonana jest gratis.

Aktualności

Emitel, operator multipleksów naziemnej telewizji cyfrowej, przypomina o zmianach, które w 2022 roku dotkną odbiorców tej drogi dystrybucji sygnału telewizyjnego.

Instalacja zestawu antenowego w Bełchatowie.

Korzystaj z szybkiego Internetu dzięki tooway

Miło nam poinformować że we współpracy z firmą europasat z Warszawy jako jedyn z głównych dystrybutorów internetu satelitarnego Tooway, mamy przyjemność świadczyć usługi instalacyjne zestawów do internetu Tooway. Zachęcam do małego artukułu na temat samej usługi oraz technologii, wiele informacji można usyskać także u naszych instalatorów. Poniżej podajemy link do strony firmy europasat gdzie mozna się bardzo dużo dowiedzieć o możliwościach tego internetu, pakietach i kosztach z tym związanych. Firma MasterSat świadczy usługi instalacji zestawów tooway na terenie woj. śląskiego, podpisując umowe z europasat macie Państwo zapewniony od nas montaż GRATIS!

Taką jakość ma dzisiejszy monitoring, obraz FullHD na kamerach IP w naprawdę przyzwoitej cenie w stosunku do poprzednich lat. Zobacz naszą instalacje na stawach rybnych w Michałowie koło Secemina


Wszystkie prawa zastrzeżone. MASTERSAT