Skontaktuj się z nami:
793 382 556

MONITORING

Kamery urlop

SYSTEMY MONITORINGU CCTV   TELEWIZJA PRZEMYSŁOWA


Podstawowym zadaniem systemu zbudowanego z kamer, rejestratora cyfrowego DVR oraz monitora jest podgląd oraz nagrywanie obrazu w wyznaczonej przez nas strefie. System taki określany jest na wiele sposobów: system monitoringu, system telewizji dozorowej,  system telewizji przemysłowej lub z języka angielskiego CCTV (Closed Circuit Television) czyli  telewizja zamkniętego obiegu. Pomimo różnego nazewnictwa niezmiennym pozostaje fakt, iż jest to najchętniej stosowany elektroniczny system zabezpieczenia mienia w ostatnich latach. Dział urządzeń CCTV pozostaje najbardziej dynamicznie rozwijającą się branżą zabezpieczeń, a co za tym idzie ceny tych urządzeń stają się dostępne dla wszystkich zainteresowanych ich zakupem.

 

System monitoringu przy swojej skuteczności jest rozwiązaniem stosunkowo prostym w montażu, a intuicyjna obsługa pozwala na zarządzanie systemu każdemu, który ma z nim kontakt.

 

System monitoringu CCTV dzięki swojej elastyczności może być stosowany we wszystkich obiektach wymagających zabezpieczenia, a jego funkcjonalność zdaje egzamin nawet w specyficznych warunkach. Zapraszamy do przejrzenia opisów w kolejnej zakładce, które ułatwią Państwu odkrycie zalet systemów monitoringu i dostosowanie ich do swoich potrzeb. Pragniemy też zachęcić do kozystania z usług instalatorskich naszej firmy.  Firma MASTERSAT od lat zajmuje się instalacją tego typu urządzeń, posiadamy więc wiedze i doświadczenie, doradzimy jaki rodzaj monitoringu będzie najlepszy właśnie dla Ciebie.


Wszystkie prawa zastrzeżone. MASTERSAT