Skontaktuj się z nami:
793 382 556

Aktualne instalacje wykonywane przez naszą Firmę

Instalacja zestawu antenowego w Bełchatowie.

Taką jakość ma dzisiejszy monitoring, obraz FullHD na kamerach IP w naprawdę przyzwoitej cenie w stosunku do poprzednich lat. Zobacz naszą instalacje na stawach rybnych w Michałowie koło Secemina

Frma mastersat jest w stanie zaradzić i na taki problem. Kliknij i przeczytaj dalej. 

Montaż anten, multiswitcha, Internetu LTE polsatu cyfrowego, sieci LAN

Nie pozwól aby na twoim ładnym nowym domu ktoś zrobił instalacje anten która szpeci. Anteny też mogą ładnie wyglądać. 

Ośrodek Kultury Filmowej w Częstochowie od października startuje z nową ofertą – transmisjami z The Metropolitan Opera w Nowym Jorku. Dzięki uprzejmości firmy Delta-Audio z Częstochowy mieliśmy przyjemność wykonywać instalacje satelitarną która umożliwi odbiór przekazu. 

W ostatnim czasie wykonalismy kilka instalacji w oparciu o Panelową antenę firmy Televes, ujmę to jednym słowem REWELACJA, antena nie jest tania ale świetnie wygląda a co najważniejsze radzi sobie idealnie z trudnym sygnałem, poniżej kilka technicznych informacji o produkcie który oczywiście posiadamy w swojej ofercie. 

 

 

Zainwestuj w HotSpoty UniFI i zapomnij o słabym zasięgu WIFI. MasterSAT w instalacjach sieciowych.

W niedalekim odstepie czasu wykonywaliśmy instalacje antenową W Częstochowie w dużym domu mieszkalnuym ok 820 metrów kwadratowych, instalacja oparta o podzespoły z tzw górnej półki. 

Przedstawiamy niedawno wykonaną przez nas instalację antenową w dzielnicy wierzchowisko.

Na przestrzeni ostatnich lat myjnie bezdotykowe lub szerzej myjnie samoobsługowe, stają się coraz bardziej popularne w naszym kraju. Jest to spowodowane rosnącą świadomością polskiego społeczeństwa, które coraz bardziej ceni sobie estetykę pojazdów, swój czas, jakość i niskie koszty mycia. Sposób mycia bezdotykowego jest obecny już od wielu lat w krajach Europy zachodniej, gdzie myjnie bezdotykowe obecnie dominują i są bardziej popularne niż inne


Wszystkie prawa zastrzeżone. MASTERSAT