Skontaktuj się z nami:
793 382 556
Jesteś tutaj: Realizacje / MONITORING NA MYJNIACH BEZDOTYKOWYCH

MONITORING NA MYJNIACH BEZDOTYKOWYCH

Na przestrzeni ostatnich lat myjnie bezdotykowe lub szerzej myjnie samoobsługowe, stają się coraz bardziej popularne w naszym kraju. Jest to spowodowane rosnącą świadomością polskiego społeczeństwa, które coraz bardziej ceni sobie estetykę pojazdów, swój czas, jakość i niskie koszty mycia. Sposób mycia bezdotykowego jest obecny już od wielu lat w krajach Europy zachodniej, gdzie myjnie bezdotykowe obecnie dominują i są bardziej popularne niż inne.

Firma MasterSAT wychodząc na przciw właścicielom myjni samoobsługowych przygotowała specjalną ofertę zabezpieczenie oraz nadzoru tego typu obiektu, która zresztą cieszy się dość sporym zainteresowaniem nie tylko w Częstochowie ale także innych maistach naszego województwa. Oferujemy Państwu profesjonalny montaż monitoringu Cyfrowego Wysokiej rozdzielczości na stanowiskach myjących oraz wokół myjni z podglądem przez internet 24 godziny na dobę w smartfonie, tablecie, laptopie czy innym mobilnym urządzeniu. Realizujemy kompleksowo montaż kamer, rejestratora, okablowanie oraz dostęp do sieci internet. Wykonujemy także instalacje systemu alarmowego z powiadomieniem na telefon komórkowy GSM lub SOLID. Siedząc wygodnie w domu czy biurze widzisz co się dzieje na myjni, jaki jest ruch, czy wszystkie stanowiska pracują prawidłowo a w przypadku jakiś zdarzeń posiadasz dowód w postaci nagrania które możesz cofnąć nawet miesiąc do tyłu w zależności od wielkości zastosowanego dysku twardego. Posiadamy cały niezbędny sprzęt instalatorski oraz jesteśmy dystrybutorami największych firm produkujących sprzęt do monitoringu BCS, AVTECH, NOTIS itp. Zakres cenowy jest ogromny wszystko zależy od potrzeb, jednak jesteśmy na tyle elastyczną firmą że dając określony budżet my w nim postaramy się wybrać możliwie najlepsze produkty. 

Instalacji zabezpiecześ i monitoringu w myjniach bezdotykowych wykonaliśmy już sporo min. w Częstochowie, Gliwicach, Siemianowicach Śląskich, nie pozwól aby ktoś uczył się na twojej myjni, zaufaj profesjonalistą. Potrzebujesz wstępnej wyceny ? napisz do nas na mastersat@mastersat.com.pl 


Wszystkie prawa zastrzeżone. MASTERSAT