Skontaktuj się z nami:
793 382 556
Jesteś tutaj: Aktualności / Internet Przez Satelite ? To możliwe.

Internet Przez Satelite ? To możliwe.

SZEROKOPASMOWY INTERNET SATELITARNY

Informacje o szerokopasmowym internecie satelitarnym

Szerokopasmowy internet satelitarny uległ przeobrażeniom. Dzięki nowym technologiom bigblu jest w stanie zapewniać wyższe prędkości, większą niezawodność i więcej danych niż kiedykolwiek wcześniej. Sprawia to, że internet satelitarny jest doskonałym rozwiązaniem na obszarach, gdzie światłowodowe łącza szerokopasmowe albo są niedostępne, albo są powolne i zawodne.

 

Więcej szczegółów na stronie https://bigblu.pl/

Aktualności

Telewizja Polska informuje, że w połowie grudnia 2023 roku zmieni się standard nadawania kanałów na MUX 3 naziemnej telewizji cyfrowej z DVB-T/MPEG-4 na DVB-T2/HEVC. Jednocześnie TVP Historia i TVP3 przejdą na rozdzielczość HD. Są to dwa ostatnie kanały na tym multipleksie, które nie nadawały dotychczas w HD (widzowie mogą już odbierać TVP1 HD, TVP2 HD, TVP Info HD i TVP Sport HD). Przełączenie MUX 3 na DVB-T2/HEVC odbędzie się w 2 etapach i będzie poprzedzone ogólnopolską kampanią informacyjną, która wystartuje pod koniec listopada.

Emitel, operator multipleksów naziemnej telewizji cyfrowej, przypomina o zmianach, które w 2022 roku dotkną odbiorców tej drogi dystrybucji sygnału telewizyjnego.

Instalacja zestawu antenowego w Bełchatowie.

Korzystaj z szybkiego Internetu dzięki tooway

Miło nam poinformować że we współpracy z firmą "bigblu" jako jeden z głównych dystrybutorów internetu satelitarnego Tooway, mamy przyjemność świadczyć usługi instalacyjne zestawów do internetu Tooway. Zachęcam do małego artukułu na temat samej usługi oraz technologii, wiele informacji można usyskać także u naszych instalatorów. Poniżej podajemy link do strony firmy "bigblu" gdzie mozna się bardzo dużo dowiedzieć o możliwościach tego internetu, pakietach i kosztach z tym związanych. Firma MasterSat świadczy usługi instalacji zestawów tooway oraz serwisu na terenie woj. śląskiego.


Wszystkie prawa zastrzeżone. MASTERSAT